کلینیک کسب و کار

کلینیک فوق تخصصی کسب و کار

هلدینگ گلچین برندی است با بیش از70 سال سابقه و در حوزه های مختلف کسب و کار با رویکرد های تولید، خدمات، بازرگانی و ... فعال بوده طوری که در حال حاضر بیش از 15 شرکت مورد بهره برداری قرار گرفته است. از فعالیت ها هلدینگ می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

شهرآذین گلچین: طراح مجموعه های خدمات رفاهی و گردشگری باشهرداری ها در سطح کشور و بزرگترین پیمان کار شهرداری تهران جهت تامین و اجرای خدمات.

گروه ماشین سازی گلچین: تولید و ساخت قطعات خودرو تحت لیسانس بوش آلمان.

گروه صنعت آوران گلچین: تولیدکننده قطعات سنگین و بدنه خودرو و بزرگترین تولیدکننده قالب های صنعتی.

مواد غذایی گلچین: تولید و عرضه مواد غذایی با بیش از 50 سال سابقه، از جمله حبوبات،ادویه جات،چای،رب،کنسرو و سایر محصولات خوراکی و غذایی و در حال حاضر تامین محصولات بسته بندی فروشگاه های زنجیره ای شهروند.

گلچین سازه و انبوه سازان گلچین: سازنده ابر برج های مسکونی و اداری و آپارتمان های با گرید 5 ستاره به بالا در مناطق شمالی تهران 1،2،3.

چرم گلچین: کارخانه ای واقع در چرم شهر با قابلیت تولید سالامبور و چرم که محصولات سالامبور،روبلو،گراست و چرم خود را به ایتالیا،اسپانیا و روسیه صادر می کند.

گردشگری گلچین: جزء برترین و فعال ترین آژانس ارائه دهنده تورهای گردشگری با قابلیت های صادرکننده ی ویزای شنگن،دارای رتبه برتر جذب توریست های خارجی به ایران و اجرای تورهای خارجی و داخلی به صورت تخصصی و فوق تخصصی و طرف قرارداد با بیش از 50 ارگان و شرکت های دولتی.

گلچین طب: طرف قرارداد با وزارت بهداشت تجهیز حرفه ای اتاق های عمل بیمارستان ها و واردات لوازم و تجهیزات پزشکی.

درمانگاه فوق تخصصی قلب و عروق گلچین: مجهز به دستگاه سیتی آنژیو قلب می باشد و به صورت تخصصی خدمات درمانی را با پیشرفته ترین متد روز از نظر تجهیزات و پزشکان ارائه می نماید.

کلینیک فوق تخصصی کسب و کار : یکی از پلتفرم های قوی مدیریت کسب و کار در ایران بوده و به عنوان یکی از شرکت های مستقل و تابعه هلدینگ گلچین با رویکرد تشخیص،درمان و توسعه پایدار طراحی و پیاده سازی شده است. سند راهبردی کلینیک فوق تخصصی کسب و کار که بیانگر چشم انداز، ماموریت، اهداف بلند مدت، استراتژی ها و ارزش های بنیادین می باشد. در راستای تحقق شعار" راهبری امروز ما موفقیت آینده شما "بوده و به منظور رسیدن به سند راهبردی، ساختار سازمانی چابک و انعطاف پذیر تدوین شده و برنامه های عملیاتی برای رسیدن به سند راهبردی اجرا می شود. در ذیل به مجموعه اجزای سند راهبردی و به همراه ساختار سازمانی اشاره شده است.

هدف از تشکیل کلینیک فوق تخصصی کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال، توسعه دانش، بهبود مستمر بخش های تولیدی، خدماتی و بازرگانی، تبدیل ایده به یک فعالیت شغلی پایدار، کمک به حفظ و پایداری فعالیت های ارزش افزا در صحنه رقابت اقتصادی و توسعه فعالیت های دانش مداردر بخش های تولیدی، خدماتی و بازرگانی است. کلینیک فوق تخصصی کسب و کار همانند تمام مراکز درمانی که نسبت به مداوا یا مشاوره بیماران اقدام می کند، ابتدا با عملیات کلینیک و ارائه مشاوره های تخصصی از زوایای گوناگون مدل و محیط کسب و کار به صاحبان کسب و کار، سرمایه گذاران، تولید کنندگان، عرضه کنندگان و ... و رفع مشکلات احتمالی با رویکرد برنامه ریزی راهبردی در راستای رسیدن به توسعه پایدار در قالب پروژه های EPCFMهمراهی خواهد نمود.

این مرکز با بهره گیری از متخصصین و اساتید برجسته علمی و اجرایی دانشگاه های داخل و خارج، مدیران توانمند و باتجربه در عرصه های مختلف تولیدی و خدماتی، به منظور ارائه خدمات و مشاوره های ارزش آفرین در راستای بهبود و توسعه کسب و کارها در کشور فعالیت خود را آغاز نمود. البته این مجموعه تکامل یافته و توسعه یافته شرکت و کلینیک بازارنگار ایرانیان می باشد که در سال 83 فعالیت اولیه خود را آغاز نموده و در حال حاضر در قالب خدمات متمرکز و در مقیاس وسیع داخلی و خارجی فعالی خود را ارائه می نماید.

از آنجایی که در کشور مرکزی برای ارائه کلیه خدمات مشاوره ای کسب و کار به صورت منسجم و متمرکز وجود نداشت و از طرفی نیاز به وجود چنین مرکزی در کشور به شدت احساس می شد، به همین جهت این مجموعه پس از سالها بررسی و تکمیل کادر راهبردی خود که بالای 300 متخصص و شامل بیش از 500 تحلیلگر و کارشناس اجرایی گردید و در سابقه خود با شرکت های مختلف و مشتریان متنوع صنعت برنامه های قدرتمندی را تا به حال اجرا نموده است، ولی امروز با یک پلتفرم قوی تری نسبت به قبل برای ارائه خدمات به مشتریان خود در داخل و خارج به ویژه برای کشور عزیزمان ایران در راستای توسعه کسب و کارها و بهبود تولید و اشتغال زایی به منظور رسیدن به توسعه پایدار هنرنمایی خواهد نمود و شعار این مجموعه بر اساس چشم انداز و سند راهبردی "راهبری امروز ما موفقیت آینده شما" برای کسب و کارها و مشتریان گویای زوایای متنوع و ارزش افزا برای کسب و کارها می باشد.

امیدواریم در این مسیر بتوانیم سهم تاثیرگذاری بر بهبود کسب و کارهای خود را در ایران عزیز ایفا نماییم.